Najlepsze pasjanse online

REKLAMA

Skorpion 3w1

Zasady gry:

Pasjans Skorpion 3w1 stanowi ciekawe wyzwanie dla graczy o różnym poziomie zaawansowania, ponieważ na początku gry można wybrać jedną z jego trzech wersji. Gra jednym kolorem kart to najprostsza wersja, idealna dla początkujących lub tych, którzy szukają relaksującej rozgrywki. Wybór gry dwoma kolorami kart podnosi poziom trudności, zmuszając do bardziej skomplikowanego planowania ruchów. Największe wyzwanie stanowi gra pełną talią z czterema kolorami, gdzie każdy kolor musi być uporządkowany osobno, co wymaga wyjątkowych umiejętności logicznych i strategicznych.

Niezależnie od wersji głównym celem gry jest ułożenie wszystkich kart w czterech kolumnach, zaczynając od Króla i kończąc na Asie, w jednym kolorze. Karty na polu gry należy układać w porządku malejącym oraz zgodnie z kolorem. Pasjans Skorpion 3w1 w przeciwieństwie do wielu innych gier pasjansowych, pozwala na przenoszenie między kolumnami pojedynczych kart lub dowolnych grup kart niezależnie od tego, czy są one w poprawnej kolejności i w tym samym kolorze.

Kluczowym elementem gry jest odkrywanie i porządkowanie kart, aby umożliwić ułożenie pełnych sekwencji od Króla do Asa w jednym kolorze. Do pustej kolumny można przenieść wyłącznie Króla lub grupę kart opartą na Królu. Aby rozdać trzy dodatkowe karty należy kliknąć na stosie po lewej.