Najlepsze pasjanse online

REKLAMA

Odwrócony Podwójny Klondike

Zasady gry:

Odwrócony Podwójny Klondike to wyjątkowa odmiana pasjansa, która wprowadza odwrócone zasady, oferując świeże i ekscytujące wyzwanie dla miłośników gier karcianych. W tej wersji używa się dwóch pełnych talii kart, co dodatkowo podnosi poziom trudności i wymaga jeszcze większej koncentracji oraz przemyślanej strategii. Celem tego pasjansa jest przeniesienie wszystkich kart na osiem podstaw widocznych na górze ekranu. Karty na podstawach należy układać malejąco, od króla do asa.

Karty w kolumnach roboczych należy układać zgodnie z kolorem oraz rosnąco, czyli odwrotnie niż w klasycznym pasjansie. Przykładowo 5 karo można położyć na 4 karo. Do wolnej kolumny można wstawić wyłącznie asa lub sekwencję z asem na spodzie. Dodatkowe karty znajdują się w stosie po lewej.

Odwrócony Podwójny Klondike to zaskakująca propozycja, która może spodobać się wszystkim graczom szukających nowych wyzwań i nietypowych odmian pasjansa. Każda rozgrywka jest unikalna, co gwarantuję sporą dawkę angażującej i satysfakcjonującej rozrywki.