Najlepsze pasjanse online

REKLAMA

Golf Klasyczny

Zasady gry:

Pasjans Golf Klasyczny to doskonały sposób na szybki relaks, umożliwiający chwilę wytchnienia w ciągu dnia. Dzięki prostym zasadom i szybkim rozgrywkom, gra doskonale nadaje się na krótką przerwę, zapewniając jednocześnie satysfakcję z każdego ukończonego układu.

Na początku gry 35 kart rozkłada się w 7 kolumnach, pozostałe karty tworzą zapas. Celem gry jest usunięcie wszystkich kart z 7 kolumn poprzez przenoszenie ich na stos kart odrzuconych. Karty można przenosić na stos odrzuconych, jeśli są o jedną rangę wyższe lub niższe od karty leżącej na szczycie stosu kart odrzuconych. Na przykład, jeśli na stosie odrzuconych znajduje się 4, można na niej położyć 3 lub 5, kolor kart nie ma znaczenia. Na Króla można położyć Asa i odwrotnie, to daje dodatkowe możliwości manewru.

W przypadku braku ruchu należy sięgnąć po karty zapasowe, pasjans Golf Klasyczny oferuje 16 kart zapasowych. Ważne jest również, aby zwracać uwagę na wszystkie karty znajdujące się na planszy i przewidywać, które ruchy pozwolą na odkrycie nowych kart i utrzymanie ciągłości gry.

Undo – cofanie ruchu
Hint – podpowiedź