Najlepsze pasjanse online.

pasjanse
pasjanse.com.pl
Nasze pasjanse :
pasjane STRONA GŁÓWNA
pasjans 1 Magiczne wieże
pasjans 2 Czterdziestu rozbójników
darmowy pasjans Giza Solitaire
pasjans 3 Pasjans Klasyczny
pasjans 4 Spider Freecell Solitaire
pasjans 5 Pasjans Pająk
pasjans 7 Piracki Klondike
czarna wdowa Czarna Wdowa
Darmowy Pasjans
Sultan Solitaire
Darmowy Pasjans Pająk
Pasjans Klondike
Pasjans Freecell 2
Pasjans Pająk Online
Półksiężycowy Pasjans
Pasjans Skorpion
Piramida Egipska
Pasjans Piramida
Pikowy pasjans pająk
Golf Solitaire
Ogromny Pająk
Gra Kierki
Gaps Solitaire
Freecell Solitaire
gry Pyramid Solitaire
gry Bombay Solitaire
gry Zamki w Hiszpanii
Kwiatowy Ogród
karciany mahjong Karciany Mahjong
pasjans trzy szczyty Pasjans trzy szczyty
pasjans trzy szczyty Podwójny Klondike
Pasjans Yukon Pasjans Yukon
Freecell Duplex Freecell Duplex
gra Freecell - Klondike
gra Pasjans Sea Tower
gra Pasjans Magiczny Zamek
gra Pasjans Szkocki
gra Pasjans Skorpion 2
gra Pasjans Sułtan Wyzwanie
gra Pasjans Golf Pro
gra Pasjans Freecell
gra Klasyczny Klondike
gra Pająk Klasyczny
gra Gargantua
gra Piramida Klondike

Kilka słów o...
Pasjans to bardzo popularna jednoosobowa gra karciana wystepująca w wielu ciekawych odmianach. Do układania klasycznego pasjansa potrzebujemy jednej lub dwóch talii kart. Celem gry jest przeważnie ułożenie wszystkich kart na stosach (od najmniejszej do największej). Pasjans powstał w siedemnastowiecznej Francji i był głównie rozrywką arystokracji. Na początku XIX wieku podczas wojen napoleońskimch, pasjans rozprzestrzenił się na całą Europę. W dzisiejszych czasach dzięki Internetowi pasjans stał się bardzo popularny na całym świecie. Wielu ludzi pragnących miło spędzić czas chętnie sięga po tego rodzaju gry.Darmowe gry karciane znakomitą rozrywką dla koneserów

Jak mówi znane porzekadło „są gusta i guściki” i nie należy o nich dyskutować, by przypadkiem kogoś nie urazić. Każdy ma prawo do własnego zdania i do robienia tego, co robić lubi i na co ma akurat ochotę. Jedni uwielbiają czytać książki, inni słuchać muzyki, jeszcze inni lubią spędzać czas na podziwianiu swej filatelistycznej kolekcji, a jeszcze inni uwielbiają wszelkiego rodzaju gry karciane. Jest to niezależne od wieku – mogą to być ludzie starsi, jak również młodsi, gdyż gry karciane są odpowiednie tak naprawdę dla każdego.

Jedną z najpopularniejszych takich gier jest niewątpliwie pasjans instalowany niemalże na każdym komputerze. Jest to jednak jedna jedyna forma tej gry i może szybko się znudzić. Co wówczas? W takiej sytuacji warto skorzystać z cuda technologii, jakim niewątpliwie jest Internet. Oferuje on bowiem różnego rodzaju gry tematyczne, w tym także gry karciane, a co za tym idzie – różnorodne pasjanse. Jest to idealny sposób na przyjemne spędzenie wolnego czasu i oddanie się swojemu hobby. W dodatku, wszystkie udostępnione gry są w stu procentach darmowe, więc o żadne koszty nie trzeba się martwić. Jedynym zmartwieniem może być to, że w danej rozgrywce karty nie zostały rozdane po naszej myśli.

Pasjans to świetna rozrywka dla każdego – dla dziewczynek oraz kobiet, jak również dla chłopców i dorosłych już mężczyzn. Właściwie tego typu gry szczególnie polecane są dzieciom, gdyż mają pozytywny wpływ na ich rozwój. Gry karciane uczą i doskonalą umiejętność logicznego myślenia, więc im bardziej jest ona opanowana, tym lepiej dla danej osoby. Gry takie są łatwo dostępne – nie trzeba być komputerowym specem, by umieć je odszukać. Ponadto, można w nie grać do woli, ponieważ użytkowników nie obowiązuje żaden limit. Pasjanse online to połączenie przyjemnego z pożytecznym, bo bawiąc się można rozwinąć swoją logikę. Skorzystać z nich mogą wszyscy, zarówno amatorzy jak i koneserzy gatunku, a ich oczekiwania z całą pewnością nie będą zawiedzione. Warto więc spróbować i przekonać się o tym samemu.

darmowe pasjanse

Kliknięcie na znajdujący sie powyżej baner spowoduje przeniesienie na główną stronę naszego serwisu. Wypróbujcie wszystkie dostępne tam gry!
 
mapa strony gry logiczne wpisy
© 2010 - 2021 pasjanse.com.pl | Polityka prywatności
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.